En iyi yazılım firmaları hangisidir?

tarafından
619
En iyi yazılım firmaları hangisidir?

En iyi yazılım firmaları hangisidir?

Türkiye’de ve Dünyada globalleşmenin en çok işine yaradığı firmalar yine teknoloji firmaları ve bunun en başında da yazılım üreten firmalar oldu. İnternetin hızla hayatımıza girmesi ile insanlar ve şirketler işlerini daha kolay ve daha rahat yaptırmanın yolunu yazılım ile buldular. Bu alanda faaliyet gösteren birçok firma Dünyanın gelişimine ayak uydurarak başarıya ulaştı.

Dünyadaki en iyi yazılım firmaları Microsoft, IBM, Oracle, SAP AG, Ericsson, Hewlett-Packard, Symantec, Nintendo, Activision Blizzard, EMC Corporation  olurken başarıyı yakalamalarındaki en temel neden sürekli kendilerini geliştirmelerindendir.

Türkiyedeki en iyi yazılım firmaları

Türkiyedeki en iyi yazılım firmalarını incelersek bu firmaların kendi aralarında farklı farklı konularda incelendiğini görürüz. 

Bunlara baktığımızda Güvenlik Yazılımları konusunda başarılı yazılımlara imza atarak aynı zamanda bireyler ve firmalar için güvenli bir şekilde dijital geleceğe geçişi sağlayarak tüm dünyada en gelişmiş teknoloji üreticilerini ve kullanıcılarını buluşturan Exclusive Networks’tur.

Doküman/Arşiv Yönetim Yazılımı konusunda Türkiye’nin en iyisi olan Kod-A aynı zamanda dünyada da doküman arşivleme yazılımları konusunda bir numara olma yönünde hızla ilerliyor. Küresel pazara yönelik doküman tabanlı teknolojiler ve bu alanda çözümler sunmaktadır.

ERP Yazılımı konusunda eski adı ile Itelligence yeni adıyla NTT Data Business Solutions firması olarak, ürettiği yazılımlar sayesinde global şirketlerin sahip oldukları potansiyellerinin tamamını kullanmalarını için dijital çüzümler üreterek bu alanda başarılı işlere imza atmaktadır.

ERP Yazılımları konusunda Türkiye merkezli olarak firmaların taleplerine kolay yazılımları ile cevap veren Mikro Yazılım, her alanda faaliyet gösteren firmalara başarıya ulaşmaları için teknoloji yazılımları üretmektedir. 

Mobil araç takip yazılımları alanında Türkiye’nin en iyi ilk 500 yazılım firması alanında başlarda olan Arvento araç takip yazılımlarında Türkiye de ve dünyada lider olarak her geçen gün deneyimli kadrosunu geliştirmekte ve teknoloji yatırımlarını büyütmektedir.

İş uygulamaları ve bilişim alanında +1400 kişilik profesyonel kadrosu ile telekomünikasyon, finans, üretim, kamu ve hizmet sektörleri başta olmak üzere tüm sektöre uygun profesyonel çözümler ile Innova, bilişi teknolojilerini tüm dünyaya ihraç ederek yüksek bir katma değer oluşturmaktadır.

önerilen yazı

Kütüphane otomasyonu Veritabanı