Workcube Nedir? Workcube Ne İşe Yarar?

tarafından
1597
Workcube Nedir? Workcube Ne İşe Yarar?

Workcube Nedir?

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber internet de hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. İş hayatı içinde önemli olan internet, dijitalleşmenin önünü açarak iş hayatının dijital bir platform üzerinden yürümesini sağlamaktadır. İş hayatının dijitalleşmesi ile beraber şirketler Workcube nedir? Ne için kullanılır gibi birçok soruya cevap aramaktadır. Workcube web tabanlı ve holistik bir iş yazılımıdır. Tek bir yazılım üzerinden şirketlere pek çok alanda kolaylık sağlamaktadır. Bu sağladığı kolaylıklar nedir diye baktığımızda, tek bir yazılım üzerinden ERP, CRM, IK, proje yönetimi, varlık yönetimi, finans ve muhasebe, üretim, e-ticaret gibi bir şirketin ihtiyaç duyabileceği tüm iş fonksiyonlarını bir arada tutmaktadır. Şirketlerin tüm alanlarda dijitalleşerek departmanlar arası entegre işlemleri bir yazılım ile sağlanmaktadır.

Workcubenin sağladığı özelliklerden bir diğer ise açık kaynaklı oluşu ve şirketin çalıştığı alana göre özelleştirilebilir olması vazgeçilmez bir yazılım olmasını sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde hem kobi gibi büyük işletmeler tarafından hem de küçük işletmeler tarafından rahat ve kolay bir şekilde kullanım sağlar. Ayrıca her bütçeye uygun olarak faklı konseptlerde opsiyon sağlayarak her kesim tarafından rahat bir şekilde kullanıma açıktır.

Workcube uygulaması birçok sektörde rahat bir şekilde kullanılabilir olması bu denli popüler bir yazılım olmasına da olanak sağlamaktadır. Workcube yazılımını şirketler, firmalar, holdingler, belediyeler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Workcube Faydaları

Workcube Faydaları

Workcube nedir? Sorusu ile beraber faydalarının neler olduğu konusu da merak edilmektedir. Workcube yazılımı birçok faydayı bünyesinde barındırmaktadır. Workcube yazılımı ile beraber müşteri ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edilerek eksik kısımlar ortaya çıkartılır. Bu sayede eksiklikler giderilerek müşteri memnuniyeti konusunda %100 başarı sağlama olanağı da artar. Operasyonlar hızlandırılarak iş verimliliği en yüksek seviyede olması sağlanır. Ayrıca Workcube yazılımı kullanılarak fazla iş yükünün ortadan kalkması ile beraber maliyetler düşürülür.

Bu durumda şirketlerin daha çok kar etmesine ve işlerin hızlanmasına sebep olur. Bu yazılımın kullanılması ile beraber ihtiyaca uygun olan sistem seçilerek iş verimliliği artar ve bu sayede işlerin hızlı bir şekilde büyümesine ve gelişmesine de olanak sağlar. Ayrıca her sektör için sunulan farklı yazılım olanakları sayesinde ihtiyaca yönelik bir kullanım olanağı da sunmaktadır.

Workcubenin Sağladığı Entegre Süreçleri

Workcube iş sektörü için hayati bir önem taşımaktadır. Çünkü dijitalleşen dünya ile beraber birçok işlem internet üzerinden takip edilmektedir. Workcube yazılımı ile de birçok alanda dijitalleşerek iş gücü hafifletilebilir. Departmanlar arasında entegre işlemi sağlaması da Workcubeyi bir adım öne atmaktadır. Workcube hangi konularda entegre işlemleri sağlamaktadır? İlk olarak Workcube %100 entegrasyon sağlayan bir yazılımdır.

Bu sayede Workcube ile beraber çalışandan cariye, üründen fiyata, siparişten irsaliye işlemleri gibi bir şirketin ihtiyaç duyabileceği ihtiyaçlara göre gerçekleştirdiği entegrasyon sayesinde dijital dünyaya hızlı bir şekilde adapte olmayı sağlar.

Workcube yazılımı sayesinde işlemler hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca işletmelerin tedarikçiyle ilgili bir durum söz konusu olmasında bilgi alışverişini desteklemek adına stok, ürün, fiyat sipariş gibi ortak payda olan bilgileri ERP sistemi üzerinden entegre ederek veri alışverişini kolaylaştırır. Bu sayede zaman kaybı olmadan yapılacak işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Workcube yazılımı kurumadan önce şirketin ihtiyaçları analiz edilerek çıkan ihtiyaç durumuna göre en uygun yazılımlar entegre edilir.

Workcube Güvenli Mi?

Workcube nedir? Sorusu ile beraber Workcube yazılımının güvenli olup olmadığı konusu da merak edilmiştir. Workcube yazılım sistemi ile şirketlerin kayıtları güvence altındadır. İnternet tabanlı bir yazılım olan Workcube, internet üzerinden gelebilecek olan türlü tehlikeleri takip etmektedir. Bu sayede şirketin sistemini koruyarak bilgileri muhafaza eder. Ayrıca gelişen teknoloji ile çıkan yeni teknolojik gelişmeleri de sistemine entegre etmektedir. Bu sayede dijitalleşen dünyaya en kısa sürede şirketi adapte etmektedir. Workcube yazılımı bütümleşik bir yazılımdır. Bütümleşik yazılım nedir? Workcube yazılımı ERP kavramına yepyeni bir tanım getirmiştir.

Bu sayede Workcube ile beraber şirketlere benzersiz bir şekilde tümleşik planlama ve iş yönetimi imkanı sunmaktadır. Workcube yazılımı geçmişte ve günümüzde kullanılan yazılımların en iyi versiyonu olarak tanımlanabilir. Geçmişteki ve günümüzdeki yazılım çözümlerinin birleşik hali olarak tanımlanabilir. Günümüzde sıklıkla kullanılan Workcube yazılımı %100 web tabanlı olması sayesinde şirketlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Workcube dijitalleşen diş dünyasında fark yaratmanın ve her sektörde kullanılan bir yazılım olması sebebi ile en gözde yazılımların başında yer almaktadır.

Workcube İle Gelen Avantajlar

Workcube kullanımı ile şirket için birçok alanda avantaj sağlanabilir Bu avantalar ele alındığında birçok maddeden bahsetmek mümkündür. Workcube avantajları:

  • Workcube yazılımı ile harcanacak olan maliyet azalır. Peki bu nasıl olur? Workcube yazılımı bünyesinde ERP, CRM, SCM, HRM, P/M, LMS gibi konseptleri barındırdığı için bir yazılım ile birçok yazılıma aynı anda sahip olunabilir. Bu sayede diğer yazılım sistemlerine ek ücret vermeden tek veri tabanı üzerinden şirketin tüm ihtiyaçları giderilir.
  • Workcubenin sağladığı en güzel avantajlardan bir diğeri ise sınırsız ölçekte olmasıdır. Bu sınırsız ölçekte olması ne demek? Sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Sınırsız ölçek sunması ile Workcube yazılımı iş hacminin ne olursa olsun ya da ürün, eleman ve ofis sayısı ne denli büyük olursa olsun yüksek performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede hem büyük ölçekli kobi işletmeleri hem de küçük işletmeler tarafından kolay bir şekilde kullanılmaktadır. İstenilen sayıda kullanıcı sisteme rahat ve kolay bir şekilde dahil edilebilir.
  • İyileştirme işlemlerinde maliyetlerin düşük olması şirketlerin beğendiği özelliklerden bir diğeridir. Merkezi bir bilgi sistemi olan Workcube yazılımına bakım destek hizmetleri yapıldığında merkezdeki serverlar zerinden yapılır. Bu merkezde ki server üzerinden yapılan bakım sayesinde iyileştirmeler diğer şubelere otomatik olarak entegre olur.
  • Workcube yazılımı kolay ve pratik bir kullanım sağlar. Workcube yazılımı tasarlanırken birçok kesime hitap edebilmesi adına kolay ve pratik bir tasarım yapılmıştır. Önyüzü internet kullanıcılarının aşina olduğu buton türleri ve gezinti akışı ile hazırlanmıştır.
  • Workcube yazılımı ile beraber sistem her daim yüksek performansta çalışır. İşlerin kesintiye uğramasına ve aksaklık olmasına müsaade etmez. Yüksek internet bağlantı hızıyla işlerin kesilmeden hızlı bir şekilde olmasına olanak sağlar.
  • Her yerde ve her zaman diliminde rahat bir şekilde erişim kolaylığı sağlar. Web tabanlı bir yazılım olduğu için internetin olduğu her alanda rahat bir şekilde sisteme giriş sağlanabilmektedir. Bu sayede işlerin aksaması da önlenir.
  • Hızlı kurulum olanağı sağlamaktadır. Eski yazılım sistemleri gibi kurulumu uzun sürmez. Bu sayede şirketler dijitalleşen iş dünyasına hızlı bir şekilde adım atar.
  • Başka bir uygulama ve yazılım kullanılmasına gerek kalmadan tek başına bir şirket için gerekli olan tüm ihtiyaçları karşılar. Bu sayede farklı bir yazılım ve uygulamaya bağlı kalmaya sebebiyet vermez.
  • Workcube sistemi daima gelişime açık bir yazılımdır. Her geçen gün gelişen teknoloji ile beraber sistemler değişmektedir. Teknolojiyi yakından takip eden Workcube sistemi de son teknolojik gelişimleri hızlı bir şekilde sistemine entegre eder.