Asgari Ücret ile Alınabilecek Akıllı Telefonlar

tarafından
606
Asgari Ücret ile Alınabilecek Akıllı Telefonlar

Bu yazımız içerisinde Asgari Ücret ile Alınabilecek Akıllı Telefonlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Eskiden telefon satın aldığımız fiyatlara bugün yeni cihazlar alabilmemiz mümkün değil. En yeni iPhone modellerine baktığımızda fiyatlarının 20.000 ile 30.000 TL bantlarına çıktığını görüyoruz. 4.250 TL ücret ile telefon alacaksanız listemizi okumaya devam edin. Son sistem olan cihazlar sizi oldukça uzun süre idare edecektir.

Samsung Galaxy A01

Samsung Galaxy A01

Samsung, Galaxy A01 modeli cihazında 5.7 inçlik bir Infinity-V ekran teknolojisi kullanmış durumda. HD çözünürlüklü ekrana sahip olan cihazın 8 çekirdekli bir işlemcisi bulunuyor. İşlemcilerin dört tanesi 1.95 GHz hızına sahip olurken kalan dört tanesi 1.45 Ghz hız ile çalışmaktadır. 128 GB depolama alanına sahip olan cihazın 6 GB RAM kapasitesi bulunuyor. Ön bölümde 5 Megapiksel kamerası bulunan cihazın arka bölümünde 13 Megapiksel kamera bulunuyor.

Realme C25

Realme C25; 6.5 inç IPS LCD ekran teknolojisine sahiptir. Full HD çözünürlükle piyasaya çıkmış olan cihazda Mediatek Helio G70 işlemci bulunuyor. Oyun konusunda oldukça başarılı olan cihazın 2.0 GHz hızlarına ulaşan 4 çekirdeği bulunuyor.  Kamera konusunda da cihazın iddialı olduğunu görüyoruz. Cihazın ana kamerası 48 Megapiksel olup ön kamerasında 8 Megapiksel kamera bulunuyor.

Oppo A16

Asgari Ücret ile Alınabilecek Akıllı Telefonlar listemizin üçüncü sırasında Oppo A16 yer alıyor. Full HD+ görüntü kalitesine sahip olan cihazın 6.52 inç ekran boyutu bulunuyor. Cihazın işlemci tercihi olarak Mediatek Helio G35 kullandığını görüyoruz. 8 çekirdekli yapıya sahip olan cihaz 2.3 GHz hızına kadar çıkabiliyor. Cihazın ön kamerası 8 Megapiksel olurken arka bölümünde 13 Megapiksel kamera bulunuyor.

Redmi Note 10S

Redmi Note 10S, asgari ücret ile alınabilecek en iyi telefonlardan birisi olarak gösteriliyor. 6.43 inç AMOLED ekrana sahip olan cihazın Mediatek Helio G95 işlemcisi bulunuyor. 6 GB ile 8 GB RAM bulunan cihazın 64 GB ile 128 GB depolama alanı bulunuyor. 33W hızlı şarj desteği bulunan cihazın 5.000 mAh batarya gücü bulunuyor.

Önerilen Yazı :

Eticaret Sitesi Nedir? Nasıl Kurulur