Ücretsiz Photosohop Kullanma

tarafından
827
Ücretsiz Photosohop Kullanma

Bu yazımız içerisinde Ücretsiz Photosohop Kullanma hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Dünyanın en popüler fotoğraf düzenleme yazılımı olarak gösterilen Photoshop, belirli bir ücret karşılığında satılıyor. Aylık veya yıllık ücret ödemeyen kişiler Photoshop kullanma haklarını kaybediyor.

Düzenleme araçları bakımından çok geniş içeriğine sahip olan Adobe Photoshop kur farkından ötürü ülkemizde çok pahalıya satılıyor. Bu nedenle birçok kişi Ücretsiz Photosohop Kullanma üzerine araştırmalar yapıyor. Her kullanıcı 7 gün olacak şekilde Photoshop’u ücretsiz kullanabiliyor. Deneme sürümü ile ücretsiz Photosohop sahibi olan kişiler, deneme sürümü bitmeden önce üyeliklerini iptal etmelidir. Aksi halde 7. Gün sonunda kartınızda para çekilme durumu ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Photoshop Ücretsiz Kullanma

  • Adobe resmi internet adresine girin. Üst bölümde bulunan “Yaratıcılık ve Tasarım” kısmından Photoshop’u seçin.
  • Photoshop menüsüne girerek “Ücretsiz Deneme” seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza Ücretsiz Deneme versiyonu alabileceğiniz 3 farklı seçenek çıkacaktır.
  • E-posta adresinizi girdikten sonra karşınıza çıkan talimatları inceleyin.

Photoshop’un ücretsiz deneme sürümünü yukarıdaki anlatımda olduğu gibi indirebilirsiniz. Ücretsiz deneme sürücü haricinde bu yazılımı ücretsiz olarak kullanabilmenin farklı bir yolu yoktur.

Korsan Photoshop Kullanmanın Zararları

Photosohop, Adobe firması tarafından geliştirilip piyasaya sürülen bir üründür. Deneme sürümü sona erdikten sonra yazılımı kullanabilmek için yasal lisans sahibi olmak gerekmektedir. Bilgisayarında Abobe’nin lisanslı yazılımlarını korsan olarak kullandığı tespit edilen kişiler hakkında “5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu” kapsamında cezai işlem uygulanmaktadır.  Bunun yanı sıra korsan yazılımlar içerisinde bilgisayara zarar verecek zararlı yazılımlarda bulunmaktadır.