Sahte AirPods Tespit Etme Yöntemleri

tarafından
999
Sahte AirPods Tespit Etme Yöntemleri

Bu yazımız içerisinde Sahte AirPods Tespit Etme Yöntemleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Birçok kullanıcı kullanmış olduğu ürünlerin orijinal olmasını ister. Ancak; hemen hemen her ürünün sahtesi, muadil bir versiyonu bulunmakta. Dünyanın en iyi kablosuz kulaklıklarından birisi olan Apple AirPods kullanmak isteyen kişiler, satın alacakları ürünün orijinal olup olmadığını öğrenmek istiyor.

İnternette uygun fiyatlı AirPods yazdığınızda 50 TL’den başlayan fiyatlarla kulaklıkların satıldığını göreceksiniz. Birebir klonlanmış olan bu kulaklıklar tamamen sahtedir.  Haksız kazanç elde etmek isteyen kişiler, sahte kulaklıkları orijinal fiyatları ile internete sürdüklerini görüyoruz Sahte AirPods Tespit Etme Yöntemleri ise;

Sahte AirPods Nasıl Anlaşılır?

  • Satın alacağınız kulaklığının seni numarasını sorgulayın.
  • Üzerinde Fource Touch özelliğinin bulunup bulunmadığını kontrol edin.
  • Hey Siri! Komutununun çalışıp çalışmadığına bakın.
  • Aktif gürültü engelleyici özelliğinin bulunup bulunmadığına bakın.
  • Çevremizde orijinal ürün kullanan kişilerin kulaklıkları ile kıyaslamalar yapın.
  • Apple teknik servis üzerinden destek alın.
  • Uzak mesafelerde bağlantı kopuyor ise ürün sahtedir.

Fource Touch özelliği her AirPods modelinde bulunmayabilir. Elinizdeki belki Apple’ın piyasaya sürdüğü ilk kulaklıklardan birisidir. Bu nedenle listedeki maddelerin birçoğu kulaklarınıza bulunuyorsa ürün orijinaldir. Özellikle seri numara, AirPods kulaklıklarının orijinal olup olmadığı hakkında net bilgi vermektedir. Apple resmi internet adresinden sadece kulaklık için değil, satın aldığınız tüm Apple ürünlerinin seri numaralarını kontrol ederek sahte olup olmadıklarını görebilirsiniz.

AirPods Nereden Alınmalıdır?

Sahte AirPods Tespit Etme Yöntemleri yazımızın yavaş yavaş sona doğru geliyoruz. Sahte ürünler ile Karşılaşmak istemeyen kişiler AirPods Nereden Alınmalıdır? Konusunda da bilgi edinmek istemekteler. Söz konusu bir teknolojik ürünü ise sadece ve sadece yetkili satıcılardan alışveriş yapmanızı öneririz. Yetkili satıcıların orijinal olmayan ürün satmazlar. Bu da tüketicilerin güvenilir bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Son yıllarda Çin’den gelen bazı ürünlerin orijinallerinden ayrılamayacak kadar kaliteli oldukları görüldü için bu tarz önlemler almanın şart olduğunu söyleyebiliriz.