En İyi Sistem Temizleme Programları

tarafından
332
En İyi Sistem Temizleme Programları

Bilgisayarlar zaman içerisinde İlk kuruldukları çalışma hızını zaman içerisinde kaybedebiliyor. Giderek ağırlaşan ve yavaşlayan cihazlar kullanıcıların büyük oranda sıkıntı yaşamalarına neden olmakta. Bu nedenle bu yazımız içerisinde En İyi Sistem Temizleme Programları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Sistem temizleme programları, bilgisayar içerisindeki gereksiz dosyaları temizleyerek hızlı çalışmalarını sağlamaktadır. Bilgisayarınızın yavaş çalışmasından şikayetçi iseniz aşağıdaki programlardan destek alabilirsiniz.

En İyi Sistem Temizleme Programları

IObit Advanced SystemCare

IObit Advanced SystemCare dünya üzerinde milyonlarca kişinin memnuniyet ile kullandığı sistem temizleme programıdır. Bilgisayarda bulunan tüm gereksiz dosyaları temizleyen bu program bilgisayarların daha hızlı bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Yazılımın hem ücretli hem de ücretsiz sürümü bulunuyor. Ücretsiz sürümü kısıtlı özelliklere sahip olsa da yine de başarılı olarak çalışıyor.

Ashampoo WinOptimizer Free

Sistem bakım araçları içerisinde en gelişmiş yazılımlardan birisi de Ashampoo WinOptimizer Free’dir. Oldukça kolay ve anlaşılabilir bir arayüze sahip olan yazılım sistem ayarlarını bütünü ile optimize etmektedir. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan yazılım aynı zamanda bilgisayar ve sabit diskin durumu hakkında da bilgi vermektedir.

SlimCleaner

En İyi Sistem Temizleme Programları içerisinde yer alan SlimCleaner, milyonlarca kişi tarafından önerilmektedir. Bilgisayar üzerinde detaylı incelemelerde bulunan SlimCleaner, sistemi olabilecek en iyi hale getirerek maksimum çalışma hızına yükseltmektedir. Yaptığı detaylı inceleme sonrasında gereksiz tüm dosyaları sistemden kaldıran yazılım tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

Xleaner

Kişisel bilgisayarlardaki gereksiz dosyaları temizleyebileceğiniz en başarılı yazılımlardan birisi de Xleaner yazılımıdır. Başta internet geçmişi olmak üzere tüm çerezleri, önbellek dosyalarını, arama geçmişi, temp klasörü, web tarama sonuçları ve bilgisayarda gereksiz yer kaplayan tüm dosyaları bu yazılım aracılığı ile temizleyebilirsiniz.

System Mechanic

Bilgisayarlar ilk kullanıldığı dönemde çok hızlı olmaktalar. Yavaşlayan bilgisayarınızı hızlandırmak istiyorsanız System Mechanic yazılımını kullanabilirsiniz. Bilgisayar açılış hızını artıran yazılım cihazlarda bulunan gereksiz tüm içerikleri kalıcı olarak siler.

Total PC Cleaner

En İyi Sistem Temizleme Programları listemizin son sırasında Total PC Cleaner yer alıyor. Bilgisayarları hızlandırdığı gibi temiz kalmasını sağlayan bu program, bu özelliklerinin yanı sıra bilgisayarları zararlı yazılım ve virüslerden de korumaktadır.

Örnek Yazı

Kütüphane Otomasyonu

En İyi Sistem Temizleme Programları