Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

tarafından
706
Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu yazımız içerisinde Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Gün içerisinde rehberinizde rehberinizde kayıtlı olmayan kişilerden çağrı alabilirsiniz. Sizi arayan kişilerin olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz. 11880 gibi servisler ücretli olduğundan dolayı alternatifleri öğrenmek isteyebilirsiniz. Numara sorgulaması yapabileceğiniz ücretsiz platformlar;

En İyi Numara Sorgulama Uygulamaları Neler?

  • UpCall
  • Sync.ME
  • Truecaller
  • Whoscall
  • Showcaller

UpCall

UpCall, Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? Konusunda kullanabileceğiniz uygulamalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Operatör devi Turkcell tarafından geliştirilen bu uygulama rehberinizde kayıtlı olmaya numaraların kime ait olduğu hakkında bilgiler vermektedir. Upcall, sadece arayan numara Turcell abonesi ise hakkında bilgiler veriyor. Turcell abonesi olmayan numaralar ile ilgili herhangi bir bilgi verilmiyor. Bu uygulama üzerinden ücretsiz aylık 3 numara hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sync.Me

Arayan numarayı bulma konusunda dünyanın en çok kullanılan mobil uygulamalarından bir diğeri de Sync.Me’dir. Numara sorgulama konusunda oldukça başarılı olan bu uygulama üzerinden aynı zamanda belirlediğiniz numaralardan gelebilecek SMS ve aramaları da engelleyebiliyorsunuz.

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Sync.Me uygulamasının tamamen ücretsiz çağrı kaydetme özelliği de bulunuyor. Yaptığınız her görüşmeyi sizler adına kayıt altına alan bu uygulama, rehberiniz ile bütünü ile bağlantı kurar. Aynı numara rehberinizde birden farklı isim ile kayıtlı ise bunları birleştirip tek çatı altında toplamaktadır.

Truecaller

Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? Listemizin üçüncü sırasında Trucaller yer alıyor. 500 milyon fazla indirilme sayısına sahip olan Truecaller, rehberinizde kayıtlı olmayan kişilerden gelen aramaları anında tespit edebiliyor. Android ve IOS uygulaması bulunan Trucaller’ın çok iyi özellikleri de bulunuyor. Uygulama, pazarlama ve spam amaçlı olarak yapılan aramaları da engellemektedir.

Whoscall

Kullanımı tamamen ücretsiz olan Whoscall, yabancı numaralardan gelen çağrılarıların kimliğini belirleme konusunda oldukça başarılır. Bu uygulama da aynı Truecaller gibi pazarlama ve spam amaçlı aramaları otomatik tespit edip engelleyebiliyor.

Showcaller

Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? Yazımızın son sırasında Showcaller yer alıyor. Bilmediğiniz numaraların kimliği hakkında bilgiler veren Showcaller, alternatif olarak şans verilebilecek uygulamalar arasında yer alıyor. Dolandırma amaçlı yapılan aramaları tespit eden Showcaller, spam aramaları tamamen engelleyebiliyor.