Tüm Yazılar
Trend

Apple’dan 2020’in Uygulama Geliştiricilerine Ödül

Teknoloji devlerinin başında gelen Apple, başarılı uygulama geliştiricilerine Youtube benzeri fiziki ödül verdi.

Büyük kitlelere sahip Youtuberları takip edenler Youtube’ın verdiği plaket tarzı ödüllere de aşinadır. Belli abone sayılarına ulaşan içerik üreticilerine Youtube, üstünde logosu olan fiziki bir tebrik ödülü gönderiyor. 100 bin, 1 milyon, ve 10 milyon gibi mil taşlarında kendisine para kazandıran içerik üreticilerine yaptığı küçük jestleri genelde Youtuber’ların kanallarında görmek mümkün. Bu ödüller üreticileri gururlandırırken aynı zamanda Youtube’a karşı bağlılıklarını da perçinliyor.

Bu sene benzer bir uygulamaya Apple da imza attı. Yılın sonuna doğru App Store’daki yılın en iyileri açıklanmaya başlamışken, Apple da Youtube gibi en iyilerine mütevazi ödüller gönderdi. Youtube’ın aksine daha az ve belirli kişilere gönderilen bu ödülde aynı Youtube gibi Apple’ın bir logosu ve arkasında Tim Cook imzalı bir yazı bulunuyor.

Apple 2020’nin en iyilerine fiziki plaket gönderdi

Youtube ödüllerine benzer olarak App Store’ın 2020 yılında en başarılı geliştiricilerine özel olarak Apple, kendi logosu olan ve arkasında Apple CEO’su Tim Cook imzalı yazı olan plaket gönderdi.

applereward

2020 için en iyi iPhone oyunu olarak Genshin Impact, en iyi Mac uygulaması olarak Calendar app Fantastictical, en iyi Apple TV uygulaması olarak Adventure platformer Dandara Trials of Fear, en iyi Apple Watch uygulaması olarak Soundscape and meditation app Endel ve en iyi Apple Arcade oyunu olarak Stealth game Sneaky Sasquatch seçilmişti. Ek olarak Mac’te yılın en iyi oyunu olarak Detective role-playing game Disco Elysium ve Apple TV’de en iyi oyun olarak Adventure platformer Dandara Trials of Fear seçilmişti.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Ortalama:5]

Bir Yazar

Yazmayı seviyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu