Tüm YazılarTeknoloji Haberleri

Twitter’dan paylaşım seçeneklerine yeni bir güncelleme!

Twitter’dan paylaşım seçeneklerine yeni bir güncelleme!

İçerik Puanı

Sosyal ağ uygulamaları günümüzde en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır.Twitter da bu sosyal ağ uygulamaları içerisinde en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. Twitter yeni güncellemesi ile paylaşım seçeneklerine yeni bir güncelleme getirdi.Eski sürümünde paylaşılan bir twitt’i  whhatsapp ve benzeri platformda paylaşmak zor iken yeni gelen güncelleme ile artık twitter üzerinde paylaşılan bir  twitt’i farklı bir uygulamada paylaşmak daha kolay bir hale geldi.

Twitter’dan iş ortakları ile paylaşım yapmabilme güncellemesi!

Twitter’ın yeni güncellemesi ile birlikte hem android kullanıcılarının hem de ios kullanıcılarının uygulama üzerinden farklı uygulamalara paylaşım yapabilmeleri daha kolay ve kullanışlı bir hale getirildi. Uygulamada ilk etapta paylaşım yapmak istediğinizde uygulama içi paylaşımlar olan “Direkt Mesaj ile gönder” ve Bir Fleet içinde paylaş” butonları gösterilirken bu butonların alt kısımlarında yer işareti ve bağlantıyı kopyala butonları yer almaktadır. Paylaşma seçeneklerinin alt kısmında bulunan yer işareti butonu ile istemiş olduğunu tüm sosyal ağ uygulamalarında tweet’lerinizi  paylaşabilirsiniz.

tempsnip
Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama:5]

Sercan Tuna

2000 İstanbul doğumluyum. İstanbul Kültür Üniversitesi'nde Dijital Medya ve Pazarlama bölümünde 2. sınıf okuyorum. Çocukluğumdan beri bilgisayar ve elektronik ile ilgilenmeyi çok seviyorum ve aynı zamanda öğrenmiş olduğum bu bilgileri başkaları ile paylaşmaktan da haz alıyorum. Bu blog sayfamda sizlere dijital pazarlama,yazılım ve internetten para kazanma ile ilgili tüm bildiklerimi yazmaya çalışıyorum. Keyifli okumalar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu