Dijital PazarlamaTüm Yazılar

Web sitesi trafiği nasıl arttırılır?

Web sitesi trafiği nasıl arttırılır?

İçerik Puanı

İnternet sitesi olan işletmeler işletmelerine ait olan web sitelerinin trafiklerini arttırmak istiyorsanız.Web sitenizin trafiğini arttırmanın birçok yolu var aslında birinci yöntem arama motoru optimizasyonu (Seo) veya PPC (Tıklama Başı Maliye) ile sitenize trafik çekebilirsiniz.

Seo ile web sitesine trafik nasıl çekilir?

Seo ile web sitenize trafik çekmek bir diğer adı arama motoru optimizasyonu ile web sitenize trafik çekmek her ne kadar uzun bir çalışma gerektirse de web sitenizi insanlar ziyaret ettikçe tıklama başı ücret ödemek istemiyorsanız tam size göre bir çalışma diyebilirim. Fakat demiş olduğum gibi seo çalışması hem zahmetli hem de zaman alan bir çalışma yöntemidir.

Google ads(PPC) ile web sitesine trafik nasıl çekilir?

Google adwors yeni adı ile google ads ile web sitenize çekmek seo çalışmasına nazaran daha  kolay ve daha hızlı şekilde internet sitenize trafik çekebilirsiniz.Belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeler ve bütçe ile tıklama başı ücret ödeyerek arama motorlarında üst sıralara çıkıp web sitenize trafik çekebilirsiniz.

Sosyal medya ile web sitesine trafik nasıl çekilir?

Sosyal medya üzerinde iki farklı yol ile web sitenize trafik çekebilirsiniz.Bu yollardan birincisi yine tıklama veya gösterim başı maliyet ile reklam vererek internet sitenize trafik çekebilirsiniz. İnternet sitenize trafik çekmenin ikinci yolu ise yüksek takipçili facebook gruplarında (sektörünüzle ilgili olan) web siteniz için oluşturmuş olduğunuz içerik linkini paylaşarak ücretsiz şekilde web sitenize trafik çekebilirsiniz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama:0]

Sercan Tuna

2000 İstanbul doğumluyum. İstanbul Kültür Üniversitesi'nde Dijital Medya ve Pazarlama bölümünde 2. sınıf okuyorum. Çocukluğumdan beri bilgisayar ve elektronik ile ilgilenmeyi çok seviyorum ve aynı zamanda öğrenmiş olduğum bu bilgileri başkaları ile paylaşmaktan da haz alıyorum. Bu blog sayfamda sizlere dijital pazarlama,yazılım ve internetten para kazanma ile ilgili tüm bildiklerimi yazmaya çalışıyorum. Keyifli okumalar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu