Tüm YazılarTeknoloji Haberleri
Trend

Twitter’dan Instagrama rakip olacak özellik : Fleets

Twitter’dan Instagrama rakip olacak özellik : Fleets

İçerik Puanı

Teknoloji her geçen gün gelişirken teknolojinin gelişmesi ile birlikte sosyal medya uygulamaları da gelişmekte.Bu yazımızda sizlere Twitter’ın yeni yayına almış olduğu Fleets özelliğinden bahsedeceğiz Fleets özelliğinin yayımlanması ile birlikte twitter kullanıcıları bu özelliği instagram da bulunmakta olan hikaye paylaşma özelliğine benzetti hal böyle iken akıllarda Twitter İnstagram’ın hikaye özelliğine rakip mi oluyor gibi sorular gelmekte şimdi gelin twitter’ın Fleets özelliğine yakından bakalım.

Twitter,Fleets özelliği ile gündeme geldi

Fleets özelliği 2020 yılının başında  bazı ülkelere beta sürüm olarak test edilmeye başlanmıştı.Twitter’ın bugün bu özelliğin tüm dünyan’nın kullanabileceğini duyurdu. Twitter’ın tasarım direktörüne göre fleets özelliğini kullanan kullanıcıların daha özgür ve daha hızlı paylaşımlar yaptıklarını gözlemlediklerini dile getirdi. Fleets özelliğinde paylaşılan gönderiler 24 saat içerisinde otomatik olarak silindiği ifadelerini kullandı.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama:0]

Sercan Tuna

2000 İstanbul doğumluyum. İstanbul Kültür Üniversitesi'nde Dijital Medya ve Pazarlama bölümünde 2. sınıf okuyorum. Çocukluğumdan beri bilgisayar ve elektronik ile ilgilenmeyi çok seviyorum ve aynı zamanda öğrenmiş olduğum bu bilgileri başkaları ile paylaşmaktan da haz alıyorum. Bu blog sayfamda sizlere dijital pazarlama,yazılım ve internetten para kazanma ile ilgili tüm bildiklerimi yazmaya çalışıyorum. Keyifli okumalar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu