PHPTüm YazılarWeb Programlama DilleriYazılım Dilleri

Php öğrenme PHP Dersleri

PHP Öğremek

İçerik Puanı

Php dili web programlama dilleri arasında en popüler diller arasında yer almaktadır. Günümüzde büyük e-ticaret siteleri,açık kaynak kodlu sistemler örneğin 🙁 wordpress) bile php web programlama dili ile yazılmıştır. Nasıl php öğrenebilirim ileri seviyede php nasıl yazabilirim diye soracak olursan açıkçası kod yazmak emeklemek > yürümek > koşmak şeklinde adım adım ilerlemektedir. Bir işi ne kadar severseniz ve ne kadar emek verirseniz o denli olarak yapmış olduğunuz işi çabuk öğrenirsiniz.

PHP Öğrenmeye Nereden Başlamalıyım?

Php öğrenmek eğer bir yazılım dili bilmiyorsanız ilk etapta zor gelebilir fakat php programla dilinin mantığını kavradığınızda aslında bu dilin pek de zor bir dil olmadığını sizde göreceksiniz. Yazilimrehberin.com olarak php dilini öğrenme aşamasında sizlere üç farklı adım ile eşlik edeceğiz eşlik edeceğimiz basamaklar sırası ile aşağıda ki gibidir.

Başlangıç seviyesi php dersleri

Orta seviye php dersleri

İleri seviye php dersleri

Olacak şekilde üç farklı adım ile sizlere php eğitim dersi vereceğiz.

php dersleri
Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama:5]

Sercan Tuna

2000 İstanbul doğumluyum. İstanbul Kültür Üniversitesi'nde Dijital Medya ve Pazarlama bölümünde 2. sınıf okuyorum. Çocukluğumdan beri bilgisayar ve elektronik ile ilgilenmeyi çok seviyorum ve aynı zamanda öğrenmiş olduğum bu bilgileri başkaları ile paylaşmaktan da haz alıyorum. Bu blog sayfamda sizlere dijital pazarlama,yazılım ve internetten para kazanma ile ilgili tüm bildiklerimi yazmaya çalışıyorum. Keyifli okumalar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu