Yazılım DilleriASP.NETWeb Programlama Dilleri
Trend

ASP.NET Dersleri ASP.NET Öğrenmek

ASP.NET Öğrenmek

İçerik Puanı

ASP.NET web programla için kullanılan C tabanlı bir dil olarak bilinmektedir. ASP.NET geliştirirken aynı zamanda yeterli bir seviyede html ve css bilgisine de ihtiyaç duyulmaktadır.

Html ve css’i bilmeniz size asp.net de bir proje geliştirirken projenizi çok hızlı ve istediğiniz görünümde bir site hazırlayabilmenizi sağlayacaktır.

ASP.NET Hangi Program İle Çalıştırılmaktadır?

Asp.net  Microsoft’un sunmuş olduğu Microsoft visual studio adı verilen  program yardımı ile yazılmaktadır. Microsoft visual studio ücretsiz bir program olup Microsoft’un resmi web sitesinden indirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Microsoft visual studio’nun iki farklı ücretli versiyonu daha bulunmakta bu sürümler ise Professional ve Ultimate’dir. Bu iki sürüm kullanıcılara 90 günlük deneme sürümü ile verilmektedir.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama:0]

Sercan Tuna

2000 İstanbul doğumluyum. İstanbul Kültür Üniversitesi'nde Dijital Medya ve Pazarlama bölümünde 2. sınıf okuyorum. Çocukluğumdan beri bilgisayar ve elektronik ile ilgilenmeyi çok seviyorum ve aynı zamanda öğrenmiş olduğum bu bilgileri başkaları ile paylaşmaktan da haz alıyorum. Bu blog sayfamda sizlere dijital pazarlama,yazılım ve internetten para kazanma ile ilgili tüm bildiklerimi yazmaya çalışıyorum. Keyifli okumalar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu